GRAŽI IR TVARKINGA TERITORIJA NAMUOSE YRA SVARBUS RŪPESTIS KIEKVIENAM

Tvarkinga aplinka yra ne tik nupjauta žolė, bet ir gražiai padėti daiktai ir kiti dalykai. Būtų ganėtinai sudėtinga apibūdinti visus žingsnius tvarkingo kiemo link. Todėl pradėkite nuo svarbiausių aspektų. Jeigu pradėsite nuo pagrindų, tolimesniems darbams idėjos gali atsirasti savaime.

ŽINOMIAUSI ĮRANKIAI, KURIE BŪTINI TVARKAI KIEME – ŽOLIAPJOVĖS IR SODO TRAKTORIUKAI

Žolės pjovimas yra nuobodus darbas, ypatingai esant dideliam plotui. Tuomet sodo traktoriukai yra būtinybė. Kitas žingsnis yra kliūčių įvairovė pjaunamame plote. Nuo to priklauso, kokio dydžio sodo traktoriukai reikalingi, kokia turi būti jų galia ir pan.

Jeigu turite arba ruošiatės pirkti sodo traktoriuką, nepamirškite dar pasirūpinti ir tam tikrais įrankiais. Įrankių dėžės bei sodo traktoriukai galėtų būti lyg komplektas. Nepagalvokite klaidingai, tai nereiškia, jog traktoriukai dažnai genda. Tiesiog, įrankių dėžės yra svarbios traktoriuko priežiūroje. Neretai įrankių dėžės bei įrankiai yra bendrame komplekte. Jeigu jums reikalingos tik įrankių dėžės – galite jas įsigyti ir atskirai.

NAMŲ APLINKOJE NAUDOJAMI DAIKTAI

Jeigu žolės nupjovimas nesudaro norimo vaizdo kieme, galite dar pasirinkti iš įvairių atributų, kurie puikiai tinka kiemui. Batutai itin aktualūs yra šiomis dienomis. Batutai tiks ne tik vaikams, tačiau ir suaugusiems. Dar puikus dalykas ir tas, kad batutai nėra brangūs. Dar yra ir įkasami batutai, kurie labai gerai deri su kiemo aplinka.

Dar vienas nuostabus, tačiau brangesnis atributas – baseinai. Kol pigiausi baseinai yra paprastai sustatomi, prabangesni baseinai turi būti iškasami bei sumontuojami. Tiesa, kai kurie baseinai privalo turėti vandens siurblį cirkuliavimui, todėl vandens siurbliai kartais yra būtinybė. Baseinams netiks bet kokie vandens siurbliai, kadangi cirkuliavimas turi būti nuolatinis. Vandens siurbliai parenkami atsižvelgiant į įvairius aspektus. Baseinai, kuriuose vanduo cirkuliuojamas, vandens siurbliai užtikrins švarą, kai naudojamas filtras.

ŽAISLAI VAIKAMS

Kieme vaikai žaidžia dažnai ir ten pasitaiko įvairūs žaislai vaikams – kaladėlės, kamuoliai, mašinėlės ir t.t. Kiemas atrodo gerokai gyvybingesnis, kai jame matomi žaislai vaikams.

Šiais laikai žaislai vaikams būna ypatingai įvairūs ir labai sudėtinga išskirti dėmesio vertus žaislus.