KAI UŽ LANGO TOKS ŠILTAS ORAS, VIENAS AKTUALIAUSIŲ DARBŲ YRA KIEMO PRIEŽIŪRA

Tvarka namų teritorijoje susideda iš įvairiausių aspektų – nupjauta žolė, tvarkinga įranga ir atitinkamai išdėlioti įrankiai namuose. Kiemo tvarkai palaikyti yra labai daug įvairių patarimų, kurių tikrai nepavyks visų apibūdinti. Tad pradžiai pasidomėkite svarbiausiais patarimais. Pradėkite nuo pagrindų ir darbai ateityje savaime bus efektyvesni.

SODO TRAKTORIUKAI BEI ŽOLIAPJOVĖS YRA ĮRANGA, KURI YRA REIKALINGA SIEKIANT ĮGAUTI TVARKĄ KIEME

Žolės pjovimas gali staigiai patapti labai nuobodžiu, jeigu pjaunamas plotas yra didelis. Tokiu atveju, sodo traktoriukai yra puikus pasirinkimas. Svarbus yra ir įvairių kliūčių kiekis ir jų tipai pjaunamame plote. Atsižvelgiant į tai, sodo traktoriukai būna skirtingų dydžių bei galingumų.

Jeigu planuojate įsigyti sodo traktoriuką, reikėtų pasirūpinti ir tam tikrais įrankiais. Įrankių dėžės bei sodo traktoriukai galėtų būti lyg komplektas. Tai nėra užuomina, kad traktoriukai yra problematiški – visiškai ne. Įrankių dėžės yra reikalingos net ir atliekant menkus darbus, kaip peilių keitimas, kartais ir peilių reguliavimas. Neretai įrankių dėžės bei įrankiai yra bendrame komplekte. Jeigu įrankius jau turite – įrankių dėžės yra pardavinėjamos ir pavieniui.

KIEMUI GERIAUSIAI TINKANTYS DAIKTAI

Jeigu vien nupjautos žolės vaizdo nepakanka, galima pasirinkti iš gausybės įvairių daiktų kiemo aplinkai. Vienas populiariausių atributų šiandien – batutai. Ir vaikai ir suaugusieji – batutai tinka visiems. Dar puikus dalykas ir tas, kad batutai nėra brangūs. Yra galimi ir įkasami batutai, kurie puikiai prisiderina prie aplinkos kieme.

Dar vienas nuostabus, tačiau brangesnis atributas – baseinai. Vieni baseinai yra greitai sustatomi, o prabangesni baseinai yra iškasami ir įrengiami. Tiesa, kartais yra svarbūs ir vandens siurbliai, kai baseinai reikalauja vandens cirkuliavimo. Baseinams netiks bet kokie vandens siurbliai, kadangi cirkuliavimas turi būti nuolatinis. Vandens siurbliai turi būti galingesni, jeigu baseinas didesnis, todėl svarbu atsižvelgti į įvairius dalykus. Vandens siurbliai užtikrins, kad baseinai švarūs bei tvarkingi.

ŽAISLAI VAIKAMS – NUOLATINĖ BŪTINYBĖ

Tiek žaislinės mašinytės, vienas kitas kamuolys ar išsimėčiusios kaladėlės – visi šie žaislai vaikams pasitaiko kieme. Tačiau, žaislai vaikams kieme suteikia aplinkai gyvumo.

Kai dabartinėje aplinkoje žaislai vaikams būna labai įvairūs, sunku išskirti svarbiausius ar populiariausius.

https://www.1a.lt/