VISAIS METŲ LAIKAIS SVARBU APSIRŪPINTI JAUKIAIS NAMAIS BEI JŲ APLINKA

Tvarkinga aplinka susideda iš ypač įvairių dalykų, kurie prasideda nuo žolės pjovimo bei baigiasi pastatų remontu. Beveik neįmanoma greitai ir trumpai apibūdinti visų aspektų palaikant tvarką kieme. Todėl, pirmiausiai užmeskite akį į svarbiausius patarimus. Jeigu pradėsite nuo pagrindų, tolimesniems darbams idėjos gali atsirasti savaime.

SODO TRAKTORIUKAI BEI ŽOLIAPJOVĖS YRA ĮRANGA, KURI YRA SVARBI SIEKIANT NORIMOS TVARKOS KIEME

Žolės pjovimas gali būti erzinantis, ypatingai jeigu plotas yra didelis. Tokiu atveju, sodo traktoriukai yra itin puiki išeitis. Svarbus yra ir įvairių kliūčių kiekis ir jų tipai pjaunamame plote. Nuo to priklauso, kokie sodo traktoriukai reikalingi – svarbi galia, dydis.

Labai svarbūs yra tam tikri įrankiai, todėl svarbu jais pasirūpinti perkant arba turint sodo traktoriuką. Sodo traktoriukai ir įrankių dėžės yra lygiai tiek pat svarbūs. Tai nereiškia, kad jie dažnai genda ir panašiai. Tiesiog, įrankių dėžės yra svarbios traktoriuko priežiūroje. Įrankiai bei įrankių dėžės dažnai yra parduodami viename komplekte. Jei įrankių daugiau jums nebereikia, įrankių dėžės yra pardavinėjamos ir atskirai.

KIEMUI TINKANTYS DAIKTAI

Jeigu žolės nupjovimas nesudaro norimo vaizdo kieme, galite dar pasirinkti iš įvairių atributų, kurie puikiai tinka kiemui. Šiomis dienomis labai populiarūs yra batutai. Ir vaikai ir suaugusieji – batutai tinka visiems. Batutai puikūs ir tuo, jog jie nebrangūs ir jų priežiūra paprasta. Vienas retesnių, bet itin patogus batutų tipas – įkasami batutai, kurie puikiai dera prie kiemo aplinkos.

Kiek prabangesnis malonumas yra baseinai. Brangesni baseinai turi būti iškasami bei sumontuojami, kol įprasti baseinai yra lengvai sustatomi. Tiesa, kai kurie baseinai privalo turėti vandens siurblį cirkuliavimui, todėl vandens siurbliai kartais yra būtinybė. Tokiems atvejams tiks ne visi vandens siurbliai. Vandens siurbliai turėtų būti pasirenkami atsižvelgiant į baseino dydį, cirkuliuojamo vandens kiekį. Vandens siurbliai užtikrins, kad baseinai neturėtų nusistovėjusio ir nešvaraus vandens.

ŽAISLAI VAIKAMS KIEME ITIN SVARBŪS

Kieme naudojami žaislai vaikams labai dažnai būna išsimėtę netvarkingai – kamuoliai, šokinėjimo virvutės ir t.t. Kiemas atrodo gerokai gyvybingesnis, kai jame matomi žaislai vaikams.

Šiais laikais žaislų įvairovė stebina, todėl žaislai vaikams sunkiai išskiriami į populiariausias grupes.